SZÓSTA NIEDZIELA WIELKANOCNA 22 MAJA 2022 R..

1. Wczoraj i dzisiaj dzieci ze szkół w Błoniu przystępują do I Komunii św. Jeszcze dzieci ze szkoły
    w Bieniewicach przyjmą I Komunię św. w najbliższą sobotę i niedzielę.
    Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych i spowiedź dla tych dzieci będzie w piątek o godz. 16.30.
    Polecajmy te dzieci i ich rodziców Bogu w naszych modlitwach.

2. Uroczystości I Komunii św. od następnego 2023 roku będą w soboty: 20 maja,
    dzieci ze szkół w Błoniu i 27 maja dzieci ze szkoły w Bieniewicach.

3. 04 czerwca wspólnota ŻR organizuje wyjazd pielgrzymkowy do Częstochowy.

4. Od 15 do 23 lipca siostry organizują wakacyjny wyjazd dla dzieci i młodzieży z naszej parafii do Domaniewic koło Częstochowy.
    W programie liczne zabawy, wycieczki i integracja, a 4 czerwca, będzie pielgrzymka dla dzieci i ich rodziców do Lichenia.
    Na te wyjazdy wszystkich informacji udzielają nasze siostry.

5. Grupa Synodalna zorganizowała i zapraszała na ciasto i kawę do sali „Kana” w ubiegłą niedzielę.
    Pragnę organizatorom i tym, którzy odpowiedzieli na zaproszenie i przyszli bardzo podziękować.
    Następne takie spotkanie będzie w Uroczystość Zesłania Ducha Św. w niedzielę 5 czerwca.
    Już dzisiaj gorąco zapraszamy.

6. Z końcem sierpnia organizujemy wycieczkę samolotową do Bułgarii i Rumunii.
    W niedzielę za tydzień będą na piśmie szczegółowe informacje dotyczące tego wyjazdu.

7. Rodzicom dzieci komunijnych dziękujemy za wykoszenie trawników przy kościele.

8. Wszystkim, którzy w minionym tygodniu ponowili pokładne za miejsce na cmentarzu, składam serdeczne podziękowanie.

9. W tym tygodniu odeszli od nas Śp. Franciszek Lewandowski, śp. Henryk Cichocki, śp. Halina Konopińska i śp. Zbigniew Nowakowski.
    Polećmy zmarłych Bogu w naszej wspólnej modlitwie.