DWUDZIESTA DZIEWIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA 20. 10. 2024 r.

1. Za dzisiejsze ofiary złożone na tacę, z przeznaczeniem na remonty naszego kościoła składamy serdeczne Bóg zapłać.

2. Dzisiaj o godz. 17.00 wystawienie N.S. i adoracja FZŚ, a o godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe.

3. Nabożeństwa różańcowe odprawiane są od poniedziałku do piątku po Mszy św. wieczornej, w soboty o godz. 8.00 i w niedziele o 17.30.

4. Jutro w kaplicy o godz. 19.00 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

5. W środę o godz. 19.00 w Kanie spotkanie dla dorosłych, chcących pogłębić swoją wiarę w „Katechezie dla dorosłych”. Chętnych serdecznie zapraszamy.

6. W najbliższą sobotę o godz. 10.00 w Kanie, spotkanie dla młodszych ministrantów

7. Zbliżamy się do Uroczystości Wszystkich Świętych. Z tej racji przyjmujemy na wypominki za zmarłych w zakrystii i kancelarii parafialnej. Zapisanych w wypominkach jednorazowych, polecimy Panu Bogu w modlitwie podczas procesji na cmentarz 01 listopada i 2 listopada w dzień Wspomnienia Wszystkich Wiernych Zmarłych. Tych zmarłych, których wpiszemy na roczne wypominki, polecać będziemy modlitwie Kościoła, wyczytując ich nazwiska i imiona w niedziele całego roku na 15 minut przed Mszą św. o godz. 10.00 i 11.30. Na bocznych ołtarzach są wyłożone kartki wypominkowe.

8. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na swoje spotkania, które odbywają się w każdy czwartek po wieczornej Mszy św. w Kanie w domu parafialnym. W najbliższy czwartek 24 października zapraszamy na Wieczór Uwielbienia, który będzie po nabożeństwie różańcowym w kościele.

9. W tym tygodniu odeszli od nas do wieczności: śp. Ryszard Wiechetek, śp. Danuta Chmielewska, śp. Mirosława Wrona i śp. Ryszard Małecki. Polećmy tych zmarłych Bogu w naszej modlitwie.