6 NIEDZIELA WIELKANOCNA 9.05. 2021

1. Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom dzieci komunijnych za gruntowne sprzątnięcie naszego kościoła i kaplicy. Bóg zapłać.

2. W czwartek rozpoczynamy nabożeństwa fatimskie, które jak w ubiegłym roku ze względu na ograniczenia wynikające z pandemii będą wokół naszego kościoła. Po nabożeństwie zapraszamy na spotkanie z męskim ŻR.

3. Zachęcamy naszych parafian do organizowania w swoich rodzinach wspólnej modlitwy różańcowej tzw. „RÓŻAŃCA RODZIN”. Wspólna modlitwa zapewnia rodzinie pokój i jedność. Warunkiem przynależności jest poświęcenie rodziny Niepokalanemu Sercu Maryi. Poświęcenie Rodzin naszej parafii Niepokalanemu Sercu Maryi już się dokonało w ubiegłym roku. Każda rodzina pragnąca uczestniczyć w „RODZINIE RÓŻAŃCOWEJ” podejmuje codziennie wspólną modlitwę dziesiątka Różańca. „Moim pragnieniem jest, abyście codziennie odmawiali Różaniec” - powiedziała M.B. w objawieniach w Gietrzwałdzie

4. W najbliższą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10.00 i 11.30, dzieci ze szkoły w Bieniewicach przystąpią do I Komunii św. Prosimy naszych parafian, żeby uczestniczyli w Mszy św. w sobotę wieczorem, albo w niedzielę o godz. 7.00, 8.30, 13.00 lub 18.00. Pozostawmy Msze św. o godz. 10.00 i 11.30 dla dzieci komunijnych i ich rodzin.

5. Najbliższa niedziela będzie trzecią w miesiącu i Uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego. Ofiary z tacy w sposób szczególny przeznaczamy na prace gospodarcze w naszej parafii.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która możemy nabyć w kiosku parafialnym.

7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy naszych parafian: śp. Janinę Wilkowską, śp. Tadeusza Gustowskiego, śp. Annę Chrzanowską, śp. Krystynę Purzycką i śp. Wiktora Waszczuka. Łącząc się w bólu i żałobie z rodzinami, polećmy tych zmarłych Miłosierdziu Bożemu w naszej wspólnej modlitwie.